Wybieram Zdrowie – dzień profilaktyki i diagnostyki zdrowotnej

10 zł, tyle wystarczy, aby w ramach dnia otwartego tzn. Białej Soboty zasięgnąć porady specjalisty w renomowanej, warszawskiej przychodzi. Nie możliwe? A jednak!

 

16 listopada, pod hasłem „WYBIERAM ZDROWIE” już po raz kolejny Klinika Zdrowia DUO-MED otworzy swoje drzwi dla wszystkich tych, którzy cenią własne zdrowie, czas i możliwość konsultacji u wybitnych specjalistów.

Nie czekaj, koniecznie wpisz tę datę w kalendarzu i przyjdź 16 listopada. Czekają na Ciebie specjaliści z zakresu: kardiologii, chorób wewnętrznych, endokrynologii, ginekologii, ginekologii dziecięcej, uroginekologii, onkologii, chirurgii, psychologii i rehabilitacji.


Jeżeli natomiast bardziej niż porady lekarskiej potrzebujesz badań USG*, czy badań laboratoryjnych, a jednocześnie masz dość kolejek w innych placówkach, to tego dnia za jedyne 5 zł (*za 1 badanie) wykonasz je od ręki.

Przyjdź, a w zamian otrzymasz kompleksową wiedzę na temat swojego stanu zdrowia. Dodatkowo jeśli trapią Cię inne niż zdrowotne bolączki, to całkiem za darmo spróbują Ci pomóc prawnik lub psycholog.


 

16 listopada w Klinice Zdrowia DUO-MED, będzie dniem, kiedy najważniejsze będzie Twoje zdrowie.  


Zapraszamy młodzież, dorosłych, seniorów jak również wszystkie osoby aktywne sportowo.

Gwarantujemy Ci dostępność badań, konsultacje specjalistów, ale też dobrą i przyjazną atmosferę.
Czekamy także z dobrą kawą i poczęstunkiem przyjaznym nawet dla diabetyka.

W związku z tym, że Klinika Zdrowia DUO-MED, jest miejscem na mapie Warszawy, chętnie odwiedzanym przez uczestników pierwszej edycji programu BIG BROTHER POLSKA 2019, nie może ich zabraknąć też i tego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *